Shitet banesa Pejton

Shitet nga: Banesa Pejton 17 Gsh 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka kete renditje 2 dhoma koridor kuzhine ballkon banjo bodrum dhe posedon dokumentacion te rregullt me pronar shqipëtarë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim