Shitet banesa Pent Haus

Shitet nga: BB 15 Jan 06:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 149 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa Pent Haus-Kati , 99m2 banim dhe 50 m2 terras.Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit 100m afer rrethit.Banesa ka 3 dhoma te fjetjes , sallonin me kuzhin,banjo.Ne kete objekt jane vetem 3 banesa ne kate.Banesa eshte ne ndertim e siper.Pritet te perfundoj ne Qeshor 2016.Banesa mund edhe te ndrrohet me toke ne Prishtine apo periferi te Prishtines.


049201222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim