Shitet banesa Prishtine

Shitet nga: Emrush 29 Gsh 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Lordi Bajron
Sipërfaqe: 39 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne rrugen Lordi Bajron, lagjia Muhaxhereve. Eshte e mobiluar ,ka dy dhoma, kuzhine, koridor dhe banjo. Uje dhe rryme 24h. Ju mirpes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim