Shitet banesa afer Univerzitetit Iliria

Shitet nga: liridon 14 Tet 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Afer univerzitetit Iliria
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjentisht shitet banesa afer Univerzitetit Iliria Prishtine . Banesa eshte komplet extra e mobiluar dhe gjithashtu posedon garazh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim