Shitet banesa afer salles 1 Tetori

Shitet nga: Erzeni 23 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa afer salles se sporteve 1 Tetori ne Prishtine. Banesa eshte 65m2 dhe shitet e mobiluar. Banesa ka 1 dhome gjumi, 1 Sallon +kuzhina, 1 banjo, terasa me pamje fantastike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim