Shitet banesa dydhomeshe ne qendren e ngushte te..

Shitet nga: Fitim Gashi 02 Maj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa dydhomëshe ne qendren e ngushtë te Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m² plus ballkon/terasë 10 m² dhe eshte në katin e 4-të.

Banesa ndodhet në vendin me te qete te Prishtines dhe ka një pamje fantastike të qendrës së Prishtinës nga ballkoni/terasa.

Banesa ka kete renditje : Sallon të madh; Kuzhinë me Trapezari;Dhomë gjumi;Koridor të gjatë;Banjo dhe Ballkon/Terasë përgjatë gjithë banesës.

Lifti punon gjithëmonë, qasje në parkingun dhe në hyrjen e ndërtesës kanë vetëm banorët përmes kartelave elektronike.

Banesa është e rinovuar dhe ka dokumentacion të rregullt (pronari i parë).

Çmimi: 117.000 € (1800 € per m²)

Kjo banese ne qendren e ngushte te Prishtines nderrohet me 3 banesa ndertime te reja ne lagje tjera te Prishtines ( Mati 1,Kalabria,Pejton,Lakrishte etj )

Për informata tjera dhe për të na vizituar mund të na kontaktoni në këta numra telefoni:

Tel/Viber: + 377 044/315-044; + 377 044/666-848; + 377 044-134-915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim