Shitet banesa e gatshme

Shitet nga: Banes 15 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 79.86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e gatshme per banim
Ne lagjen e spitalit ne vijen e pare te ndertimit,
Gjendet ne katin e 9 te banimit dhe ka
2 dhoma gjumi , sallon , shpajz, dhe nje banjo.ka pamjen nga Lindja esht ne pozite perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim