Shitet banesa e mobilume

Shitet nga: sef sejfullahu 18 Dhj 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: taslixhe
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa, e gatshme per banim dhe e mobilume. banesa gjendet prane rruges kryesore qe shkon per Germi, ne kryqezimin: Velani-Taslixhe. Banesa ka sallon e kuzhin, plus 3 dhoma tjera. dy terasa, eshte ne katine e pare dhe ka parking.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim