Shitet banesa e përshtatshme për veprimtari

Shitet nga: Bashkim 14 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perandori Justinian so.I.ban.nr.4.
Sipërfaqe: 48 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shes banesën së bashku me bodrum i cili tani punon si agjension, në madhësi prej 16 m.2. si dhe banesa 48 m2. në Lagjen Pejton sol.I.kati I. banesa nr.4. e tani punon kurse për gjuhë të huaja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim