Shitet banesa ekskluzive te KAWA

Shitet nga: vatra 24 Pri 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mat
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 5-te dhe ka sallon me kuzhine, banjo, korridor, ballkon dhe nje dhome fjetje.
Kontakt: 044 202 205 (viber), 049 794 794 (viber) dhe 045 544 007 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim