Shitet banesa exklusive te nenkimi afer katedrales

Shitet nga: Naim 17 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet banesa exklusive te nenkalimi afer katedral
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banes exklusive ne qender te nenkalimi afer katedrales , mbi procredit bank ku ka qen me heret , banes ka 84 m2 pa ballkona d.m.th neto por keshtu mund ta vertetoni ka 100m2, banesa eshte special e renovuar dhe e mobiluar e tera ne versaci me mobilje te importuara nga italia te tera versace origjinal , banesa ka dhom dite , kuzhin , dhom per qift , dhom per femije , ka ballona dy ,koridor dhe banjo , banesa ka.kuzhinen versaci d.m.th krejt eshte versaci .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim