Shitet banesa konfore 4 dhomeshe ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 09 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4-dhomeshe me siperfaqe prej 112 m2, kati i peste ne Dardani (Pejton). Banesa eshte e regjistruar ne kadaster, e renovuar ne teresi dhe e mobiluar. Ka pamje te bukur te qytetit, ngrohje qendrore, klima, dhe lifti punon regullisht.
Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen, trapezarine, shpajzin, tri dhoma te fjetjes, banjon e madhe, toaletin, dy ballkona.
Çmimi i baneses eshte 160,000 euro i diskutueshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim