Shitet banesa konfore 4 dhomeshe ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 13 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani perballe Santese
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa konfore 4-dhomeshe me siperfaqe prej 112 m2 me dokumentacion, kati i peste ne Dardani-perballe Santese. Banesa eshte e regjistruar ne kadaster, e renovuar ne teresi . Ka pamje te bukur te qytetit, ngrohje qendrore, klima, dhe lifti punojne regullisht.
Banesa ka dhomen e dites, kuzhinen, trapezarine, shpajzin, tri dhoma te fjetjes, banjon e madhe, toaletin, dy ballkona.
Çmimi i baneses eshte 155,000 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim