Shitet banesa luksoze140m2 afer parkut Germia

Shitet nga: Artan Bajrami 21 Pri 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 999 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
Shitët banesa 3 dhomëshe,140m2,në katin e 2të

Ka punim komplet Banesa Gips Profesional

Gjendët në Prishtinë Rr Bledit
(Ka dhe rrugen mbrapa shkolles normale e cila është punuar deri tek objekti por ende nuk ka dalje sa i perket veturave, pritet te lidhet me rrugen e Bledit nga Komuna e Prishtines shum shpejt per me shum info na kontaktoni).

Banesa ka ambient mjaft të qetë.
Pamje nga Lindja
Banesa ka keto hapesira :
- dhomë dite
- kuzhinë
- Paradhome
- dhoma gjumi, 2
- banjo, 2 high class jacuzzi
- koridor
- ballkon
Banesa ka Nxemje Qëndrore dhe Kondicioner.
Për më shum informata kontakto në : 0038649488646 VIBER - 0037744190055 VALA ose 0037744257377 VIBER gjithashtu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim