Shitet banesa(mbindertim)ne Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 12 Shk 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani(mbindertim)afer shkolles me siperfaqe prej 100m2 dhe gjindet ne katin e III. Banesa ka sallonin,dy dhoma gjumi, kuzhinen e veçante,dy banjo, tre ballkona dhe nje dhome pune ngjitur me banese. Ka aplikuar per legalizim. Çmimi:100.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim