Shitet banesa mbrapa Teatrit Kombetar afer Teb B..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" Sot 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR   150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 150m² me 4 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, shpajz, banjo dhe dy balkona.
Kati i - II – i banimit.
Banesa gjendet ne Qender te Prishtines me lokacion mbrapa Teatrit Kombetar, afer TEB Bankes.
Çmimi: 130000€
Me mobile/Pa mobile: Sipas marreveshjes.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim