Shitet banesa me sip 73 m2 ne rrugen B prishtin

Shitet nga: xxx 31 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me siperfaqe 73 m2 ne prishtinë banesa gjendet ne kompleksin Labi-invest ne rrugen B banesa gjendet në jug lindje Te objektit banesor, dhe ka Dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, një banjo dhe Dy ballkona,posedohet hapsir e mjaftueshme e vendparkigjeve ,mirmbajtja e objektit dhe pastërtia në nivel të lartë,lift per 10 persona,izolimi (Fasada)me
tulla të kuqe,qmimi me marrveshje. Kontakti +386 49 883 839 nga ora 08-20 flm në mirëkuptim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim