Shitet banesa me siperfaqe 71m2 ne Mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 28 Gsh 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e cila gjindet ne Mati1 eshte ne katin e pare, ka dy dhoma gjumi ,sallon,kuzhin,banjo dhe ballkon eshte e gatshme per banim.

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim