Shitet banesa në Bregun e Diellit ( Banesat e ka..

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Bregun e Diellit, afër “Shkolles Fillore Ismail Qemajli ”.
Banesa është 60.5 metra katror (neto, hapesira e brendshme).
Gjendet ne katin e dytë, me pamje nga juglindja.
Është e mobiluar, ka dhomën e ditës, dhomën e gjumit, kuzhinën, banjon, shpajzin, ballkonin dhe bodrumin (+18 m2).
Banesa eshte ne kadaster dhe dokumentacion te rregullt perkthim i menihershum.
Qmimi 59.000

045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim