Shitet banesa në Bregun e Diellit

Shitet nga: Pirro 29 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Bregun e Diellit, të banesat e bardha, kati 2, 64m2, e renovuar dhe mobiluar, Çmimi 53.000Є.


www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim