Shitet banesa në Dardani

Shitet nga: Pirro 08 Shk 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Darani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË DARDANI, TË KROI I BARDHË, KATI 4, ME SIPËRFAQE 64m2, +PODRUMI, POSEDON DHOMË GJUMI, SALLON, KUZHINË ME TRAPEZARI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ME PAMJE NGA LINDJA, ÇMIMI 72.000Є
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim