Shitet banesa në Dardani

Shitet nga: Pirro 15 Shk 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Dardani, të kroi i bardhë, kati 4, 64m2, +podrumi, e renovuar dhe mobiluar, Çmimi 72.000Є.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim