Shitet banesa në Dardani

Shitet nga: Pirro 19 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Dardani, afër restaurant “Dubrovniku” të parku, kati 1, 86m2, +podrumi, e renovuar dhe mobiluar, Çmimi 105.000Є.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim