Shitet banesa në Fushë-Kosovë te Mihal Grameno

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Fushë-Kosovë afër shkollës ‘Mihal Grameno’ tek lagja ‘’Dardania’’.
Banesa ka 86 m2 dhe gjendet në katin e 7-të.Posedon:

Sallon+Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Balkon
Koridor


Qmimi:42000
S62Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim