Shitet banesa në Gërrmi-Prapa shkollës Gjin Gazull

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Gërrmi gjendet në rrugën Shpëtim Robaj, mbrapa shkollës normale "Gjin Gazulli".
Banesa ka 114 m2 dhe gjendet në katin e 3-të pa lift.
Banesa është e pajisur me rezervar të ujit individual (edhe pse nuk ka reduktime te ujit) dhe poashtu me nxemje qëndrore (pelet). Ka një pamje fantastike dhe gjendet në një lagje shumë të qetë dhe me ajr të pastër. Parku i Gërmisë gjendet vetëm 5 minuta larg nga banesa.

Transporti publik (Autobusi 4,5) gjendet 2 minuta larg banesës.


Posedon:

Sallon(me dalje në ballkon)
Kuzhinë
3 Dhoma gjumi(2 prej tyre dalje në ballkon)
Banjo
Bodrum
Garazhë


Qmimi me mobilje:65000 EURO
Qmimi pa mobilje:60000 EUROAgjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim