Shitet banesa në Lagjen Kalabria (ish Emshir)

Shitet nga: Bedri 04 Krr 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR   1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Lagjen Kalabria (ish Emshir), më saktësisht banesa gjindet në kompleksin e EXDC-s (afër banesave të arabëve) te ambient pica. Banesa është në katin e tretë me pamje nga jugu dhe perendimi. Ka sallonin me kuzhinë, një dhomë të vogël për fëmijë dhe dhomën e xhumit, ballkonin, banjon dhe koridorin. Banesa është 67m2 .

Informatat 044170605
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim