Shitet banesa në Pejton, të “Sach Caffe”

Shitet nga: Pirro 19 Shk 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Pejton, të “Sach Caffe” kati 3, me sipëfaqe 91.5m2, e renovuar dhe mobiluar, Çmimi 100.500Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim