Shitet banesa në Prishtinë

Shitet nga: Vlera 04 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit, Zona e Lindjes
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në pjesën më të bukur të Prishtinës

Adresa: Kodra e Diellit - Zona Lindjes A9/21 (kati IV-të, mansardë/nënkulm)

47m2 (salon me kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe balkon)

Tel. 044 223 321 dhe 049 507 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim