Shitet banesa në Qendër, prapa Teatrit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Union Sot 19:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Qendër, prapa Teatrit Kombëtar, përkatësisht në rrugën ‘Shaban Polluzha’.
Banesa gjendet në katin e 4-të me lift, dhe ka rreth 100 m2.
Ka nxehmje qendrore, dhe është pjesërisht e mobiluar!

Posedon:

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma gjumi
2 Balkona
Banjo
Koridor


Qmimi:86000 EURO
S76


Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim