Shitet banesa në lagjen Mati 1

Shitet nga: Pirro 01 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në lagjen Mati 1, kati 7, me sipërfaqe 67m2, e renovuar dhe mobiluar extra, Çmimi 59.000Є.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim