Shitet banesa në qendër afër Ministrisë së Arsimit

Shitet nga: Kushtrim 19 Maj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. Agim Ramadani b1/6
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në qendër të Prishtinës afër Ministrisë së Arsimit.
Banesa është në katin e 2-të, dhe ofron pamje nga të tri anët.
Banesa ka dhomë pritje, kuzhine, sallon, dhomë gjumi, banjo dhe ballokon.
Banesa është e renovuar, posedon ngrohje qendrore dhe është e përshtatshme për lokal afarist dhe banim.
Banesa ka një pozitë shumë të mirë në qendër të Prishtinës, ofron pamje nga qendra e qytetit - 3 minuta në këmbë afër sheshit Zahir Pajaziti.
Pronar i banesës jamë unë nga fillimi me dokumentacion të rregullt dhe përkthimi mund të bëhet menjëherë pas pageses se plotë.
Kontakti: 044 11 25 99
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim