Shitet banesa ne Bregu i Diellit, afer Raifeisen

Shitet nga: Astrit Stafai 02 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit bll 2 hy/3 nr 18
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
- Banesa ka 44m2 + podrumi, eshte ndertim i vjeter por shume cilesore
- Banesa ndodhet ne Katin e IV ne Bregun e diellit afer Fures ' Qerimi 2
(perballe Rafaizen bankes)
- Dokumentacioni në rregull ,I regjistruar ne kadaster,me flete poseduese

Banesa perbehet nga:
- 1 dhome dite(salon)
- 1dhoma gjumi
- 1 Kuzhine
- 1 Banjo
- 1 Ballkon
- Korridor

- Banesa shitet komplet e mobiluar, si dhe eshte e renovuar

- INFORMATA SHTESE:
- Banesa posedon gjithashtu kushtet e pergjithshme si me poshte:
- Vendparkingje te jashtme,
- Mirembajtja e objektit (pastrimi, mirembatja e pergjithshme, etj.)
- Vendi per mbeturina
-Banesa posedon Klime , gjithashtu ka edhe Tende verore.
-Banesa eshte e izoluar nga jashte me stirodoll 10cm
Banesa posedon matesin e ujit te vecant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim