Shitet banesa ne AKTASH 140m2

Shitet nga: Ardian Osmani 26 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lagja "Bregu i Diellit" AKTASH rr.Ganimete Terbesh
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen bregu i diellit ne aktash
Rruga Ganimete Terbeshi afer salles 1 tetori
Banesa eshte e mobiluar gjendet ne katin e 7
Posedon Lift me kartele
Banesa ka 3 dhoma gjumi 2 banjo sallon dhe kuzhine
Cmimi per m2 eshte 850€
Per me shume na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim