Shitet banesa ne Aktash I

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 09 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash I
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e renovuar dhe e mobiluar ne Aktash I me siperfaqe prej 68m2 me dokumentacion dhe I regjistruar ne kadaster dhe gjindet ne katin e VII.Banesa ka sallonin,2 dhoma gjumi,kuzhinen me trepezari,korridorin,banjon,ballkonin.Ashensori punon nonstop.Çmimi:90.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim