Shitet banesa ne Aktash I

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 15 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash I
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e ne Aktash I me siperfaqe prej 73m2 dhe gjindet ne katin e VIII.Banesa ka sallonin e madh,2 dhoma gjumi,kuzhinen, trepezarine,korridorin,banjon, 2 ballkona te medhenj.Ashensori punon nonstop.Çmimi:85.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim