Shitet banesa ne Arberi

Shitet nga: Valja 06 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Arberi me siperfaqe prej 41m2 ne katin e III.. Banesa ka nje hapsire me kuzhine, tryezari, dhome te gjumit te improvizuar, banjo dhe shpajz. Banesa shitet me cmim prej 38.000euro e mobiluar, cmimi i negociushem. Banesa eshte e leshuar me qira me cmim prej 200euro ne muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim