Shitet banesa ne B.Diellit te shkolla ''Iliria"

Shitet nga: xhemajl xhemajli 31 Gsh 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i diellit(banesat e bardha)
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin perdhese e pershtatshme edhe per veprimtari afariste,ka hyrje te veqant,parking dhe qajse ne 3 rruge.
Banesa eshte e renovuar teresisht dhe ka sallon me kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo,shpajz,2 ballkone.
te interesuarit te paraqiten ne kete numer 049188093
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim