Shitet banesa ne B.Diellit zona Lindje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 14 Jan 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit zona Lindje
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Bregun e Diellit, Zona Lindje. Kati i dyte dhe ka siperfaqe prej 83 m2.
Ka sallonin, kuzhinen, trapezarine, dy dhoma gjumi, banjon me WC, toaletin, dy ballkona dhe korridorin. Cmimi I baneses eshte 87000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim