Shitet banesa ne Bregu i Diellit rruga B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 14 Tet 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit rruga B
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tredhomeshe ne Bregun e Diellit, tek rruga B me siperfaqe prej 72 m2 dhe gjendet ne katin e II. Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridori, banjen, ballkonin e madh. Banesa ka pamje kah rruga B. Çmimi 62.000 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim