Shitet banesa ne Bregun e Diellit II

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 01 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit II
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa dy dhomshe ne Bregun e Diellit II te Banesat e Bardha afer shkolles fillore "ILIRIA".
Banesa gjendet katin e dyte posedon 64 m2 neto dhe perfshine:

1. Dhomen e pritjes,
2. Dhomen e gjumit,
3. Kuzhinen,
4. Banjo
5. Depon dhe
6. Terasen
Çmimii baneses:59000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim