Shitet banesa ne Bregun e Diellit rruga B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 12 Tet 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit rruga B
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Bregun e Diellit tek rruga B me siperfaqe prej 72m dhe gjindet ne katin e II.Banesa ka sallonin me kuzhine,2 dhoma gjumi,korridori,banjon,ballkonin e madh.Banesa ka pamje kah rruga B.Çmimi:62.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim