Shitet banesa ne Bregun e Diellit-zona Lindje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 31 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit-zona Lindje
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Bregun e Diellit-zona Lindje me siperfaqe prej 83m2 dhe gjindet ne katin e II.Banesa ka sallonin,2 dhoma gjumi,trepezarine,kuzhinen,banjon,toaletin,2 ballkona.Banesa ka pamje ne Lindje ,Jug dhe Perendim.Çmimi:87.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim