Shitet banesa ne Bregun e Diellit-zona Perendim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 16 Sht 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit-zona Perendim
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomeshe ne Bregun e Diellit -zona Perendim me siperfaqe prej 105m2 dhe gjindet ne katin e II.Banesa ka sallonin,3 dhoma gjumi,kuzhinen me trepezari,2 banjo,3 ballkona.Banesa ka pamje kah Jugu dhe Lindja.Çmimi:170.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim