Shitet banesa ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Toni 08 Jan 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit per ball shtepise se shendetit (Ambulantes) , kati i 4 . Banesa ka 93 metra neto dhe eshte ndertim i vjeter , banesat e kuqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim