Shitet banesa ne Bregun e diellit 64 m2 kati i 3

Shitet nga: Pronari 18 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne bregun e diellit ndertim i vjeter, ne katin e tret 64m2 ne vendim me dokumentacion te plote dhe me flet poseduse te katastrit banesa eshte e renovuar me renditje; Salloni, kuzhina me trapezari, dhoma e gjumit, shpajze, koridor, banjo dhe ballkon Cmimi 55.000 ePronari 049- 604-407


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim