Shitet banesa ne Chelsea Point

Shitet nga: PRONARI 09 Qer 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Chelsea Point me kuadrature 60m2. Kompleksi posedon uje 24 ore ka rezervar te ujit, ka mirembajtje te organizuar me keshillin e banoreve sigurim dhe kamera 24 ore. Banesa gjendet ne katin e 4 dhe ka pamje nga perendimi, posedon flet poseduese.

Banesa ka kete renditje:
1 dhome gjumi
1 sallon me kuzhine
1 banjo
1 koridor
1 ballkon
E mobiluar

Telefon:
044 / 250-810 + Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim