Shitet banesa ne Dardani - Kurriz - N.SH"AKS AGE..

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 24 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Dardani - Kurriz dhe ka siperfaqe prej 72m2 .

Banesa ka kete perberje:
Salloni,
Kuzhina me trepezari,
2 dhoma gjumi,
2 banjo
1 ballkon
Banesa eshte ne katin e 7-te dhe ka 2 ashensor 24h, dhe vlen te permendet se banesa eshte me 3 nivele.
Banesa eshte pjeserisht e renovuar

Çmimi: 1100 euro/m2.

Agjencioni per Patundshmeri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim