Shitet banesa ne Dardani, ndertim i vjeter

Shitet nga: Arlind 06 Gsh 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Dardani afer Bosnas, perballe Kroi i Bardhe
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Banesa ka siperfaqe totale bruto 45 m2, ndersa neto 36 m2.

Banesa eshte ne katin e peste, lifti punon dhe eshte ne gjendje funksionale. Ka dokumentacion te rregullt, pronari shqiptar.

Bejme edhe nderrim me banese me siperfaqe me te madhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim