Shitet banesa ne Dardani afer çerdhes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 15 Tet 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani afer çerdhes
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe e renovuar ne Dardani afer qerdhes se femijeve me siperfaqe prej 67m2 dhe gjindet ne katin e trete.Banesa eshte e regjistruar ne kadaster.Banesa ka sallonin,kuzhinen me trepezari,2 dhoma gjumi,korridorin,banjon,ballkonin.Çmimi:90.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim