Shitet banesa ne Dardani-afer PTK-se

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MILLENNIUM 01 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani afer PTK-se
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani me siperfaqe prej 61m2 dhe gjindet ne katin e V.Banesa ka sallonin e madh,dhomen e gjumit,kuzhinen me trepezari,korridorin,banjon,ballkonin.Banesa ka pamje kah Perendimi.Ashensori punon rregullisht.Çmimi:67.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim